سوالات متداولبرای خرید کد e- voucher ووچر پرفکت مانی  به سایت هیرانکس پس از وارد شدن به قسمت کاربری طبق مراحل زیر به ترتیب عمل کنید:

 

(برای مشاهده تصاویر درسایز بزرگتر روی عکس ها کلیک کنید)


 

برای فروش کد e- voucher ووچر پرفکت مانی  به سایت هیرانکس پس از وارد شدن به قسمت کاربری طبق مراحل زیر به ترتیب عمل کنید:

(برای مشاهده تصاویر درسایز بزرگتر روی عکس ها کلیک کنید)

پس از بررسی سفارش فروش معادل ریالی به حساب شما واریز خواهد شد. 

برای خرید پرفکت مانی از سایت هیرانکس پس از وارد شدن به قسمت کاربری طبق مراحل زیر به ترتیب عمل کنید:  (برای مشاهده تصاویر درسایز بزرگتر روی عکس ها کلیک کنید)

- بروی دکمه ویرایش شماره کارت کلیک کنید . شماره کارت بانکی و حسابی  که برای خرید از آنها استفاده خواهید کرد را وارد کنید دقت کنید که حتما به نام خودتان باشد.تا تایید شود.

 

طبق آموزش زیر بروی خرید آنلاین کلیک کرده و تعداد دلار مورد نیاز را وارد کنید . واحد پول الکترونیک مورد نیاز را انتخاب کنید

پس از کلیک بروی دکمه محاسبه فرم زیر نمایش داده می شود.تمامی موارد را کامل کنید تا وارد درگاه بانکی شده و فرآیند پرداخت و خرید انجام شود.

 

برای فروش پرفکت مانی به سایت هیرانکس پس از وارد شدن به قسمت کاربری طبق مراحل زیر به ترتیب عمل کنید:

از لینک زیر وارد حساب خود شوید

https://perfectmoney.is/login.html

1- بعد از وارد شدن به حساب خود در سایت پرفکت مانی طبق تصاویر زیر به ترتیب شماره گذاری شده عمل کنید.    (برای مشاهده تصاویر درسایز بزرگتر روی عکس ها کلیک کنید)

 

پس از مرحله 5 فرم  فروش آنلاین را به ترتیب مراحل آموزش زیر تکمیل کنید.

 

 


پرفکت مانی (PerfectMoney) در سال 2007 شروع به کار کرد و در پاناما به ثبت رسیده است.

واحد پولی آن بر حسب دلار آمریکا (USD) ، یورو (Euro) و گرم طلا (GoldGrams) می باشد.

کارمزد انتقال از یک حساب به حساب دیگر در حساب های وریفای شده، 0.5% و در حساب های وریفای نشده، 1.99% می باشد. که از فرستنده کم می شود.

 

برای افتتاح حساب اینجا کلیک کنید

 

پس از ورود به سایت روی گزینه sign up کلیک کنید مطابق شکل زیر:

در صفحه جدید اطلاعات خواسته شده را مطابق شکل زیر وارد نمائید.

پس از طی این مراحل ایمیلی از پرفکت مانی دریافت میکنید که با کلیک روی لینک داخل آن ایمیلتان تایید میشود
 یوزر نیم همان آی دی هست که از طرف پرفکت مانی ارسال می شود و پسوردتان هم همانی هست که توی فرم ثبت نام ثبت کردید.

برای ورود به حساب پس از وارد کردن آی دی و پسورد یک Pin code به ایمیلتان ارسال میشود که باید آن را وارد نمائید تا به حسابتان دسترسی داشته باشید این کار برای مسائل امنیتی است.

شماره حساب دلاری شما همانیست که با کلمه U شروع میشود.


 

کارمزد انتقال از یک حساب به حساب دیگر در حساب های وریفای شده، 0.5% و در حساب های وریفای نشده، 1.99% می باشد. که از فرستنده کم می شود.جهت وریفای نمودن حساب، بعد از ورد به اکانت خود در پرفکت مانی گزینه settings را از منوی بالای صفحه انتخاب کنید و سپس گزینه وریفای اکانت را انتخاب نمایید.

 مطابق شکل زیر:

در مرحله اول وریفای حساب لازم است اسکن پاسپورت یا ترجمه رسمی گواهینامه یا ترجمه رسمی کارت ملی خود را آپلود نمایید.قبل از ارسال دقت کنید که مشخصات درج شده در پروفایل پرفکت مانی با اسکن ارسالی مطابقت داشته باشد.از قسمت (settings) یا تنظیمات.بعد از تایید شدن اسکن با ایمیل به شما اطلاع داده می شود.(برای ترجمه مدارک به دارلترجمه های رسمی مراجعه کنید)

مطابق شکل زیر:

سپس لازم است اسکن قبض آب، برق یا تلفن خود را ارسال نمایید(بعد از تایید اسکن پاسپورت). دقت نمایید آدرس دقیق شما روی قبض ارسالی در پروفایل پرفکت مانی درج شده باشد . قبل از ارسال اسکن قبض،همچنین لازم است که قبض شما دارای تاریخ جدید باشد و بیشتر از 3 ماه از تاریخ آن نگذشته باشد و مهمتر اینکه قبض حتما باید به نام شما باشد. از قبض موبایل هم می توانید استفاده نمایید.باید نام و نام خانوادگی اسکن پاسپورت یا گواهینامه با نام و نام خانوادگی اسکن قبض گاز یا تلفن مطابقت داشته باشد.(برای ترجمه مدارک و قبوض به انگلیسی به دارلترجمه های رسمی مراجعه کنید)

مطابق شکل زیر:

پس از تایید مراحل 2 و 1 قسمت Phone validation فعال می شود. که با واردن کردن شماره موبایل خود از طرف پرفکت مانی با شما تماس گرفته می شود. و شماره چهار رقمی که اپراتور برای شما می خواند را در کادر وارد می کنید.و در صورت صحیح بودن.وریفای نهایی انجام می شود.

مطابق شکل زیر:


 

اخیرا مشاهده شده برای ارسال پول در پرفکت مانی از اکانت غیر تایید شده (وریفای نشده) به حساب تایید شده (وریفای شده) دچار بازه زمانی یا تاخیر شده است است به همین دلیل و به منظور تسریع بخشیدن به تبدیل موجوی دلاری پرفکت مانی شما. خواهشمندیم دلار پرفکت مانی را به بصورت رمز دار برای ما ارسال کنید.وشماره رمز را برای ما از طریق اس ام اس-ایمیل یا به صورت آنلاین در یاهو مسنجر ارسال کنید.

نحوه ارسال پرفکت مانی به صورت رمز دار مطابق تصویر زیر: