قوانین

 قوانین کلی برای خریدار و مراحل خرید از ما:

- در صورتی که نخستین بارهست که میخواهید از ما خرید کنید باید حتما صفحه ثبت نام را در سایت ما تکمیل نمایید.ثبت شماره تلفن ثابت وارسال اسکن کارت ملی و کارت های بانکی مطابق فرم احراز هویت الزامی است .از ارائه خدمات به افرادی که اطلاعات تماس و هویت ایشان احراز نگردد معذوریم.

- پس از بررسی مدارک (کارت ملی-کارت بانکی) برای فعال سازی نام کاربری باید از شماره ثابت ثبت شده در فرم ثبت نام در ساعت کاری12 ظهر-10 شب. با ما تماس بگیرید .شماره تماس ثبت شده در ثبت نام سایت باید مربوط به محلی باشد که شخص ثبت نام کننده در آنجا ساکن باشد.

- معادل ریالی واریزی شما فقط از حساب بانکی پذیرفته می شود که مشخصات صاحب حساب با مشخصات اسکن کارت ملی ارسال شده توسط شخص ثبت نام کننده مطابقت داشته باشد.

- بعد از تایید نام کاربری و دریافت ایمیل فعال سازی.برروی لینک فعال سازی کلیک کنید و پسورد را تعیین نمایید. و از منو کاربری قسمت خرید آنلاین  فرم را تکییل نماید و روش پرداخت آنلاین را انتخاب کنید تا به درگاه پرداخت بانک سامان وارد شوید.پس از پرداخت در صورتی که پرداخت اتوماتیک برای کاربری شما فعال شده باشد حساب پرفکت مانی  شما آنی شارژ خواهد شد.

-اطلاعات کاربری و رمز حساب خود در هیرانکس را به هیچ عنوان در اختبار دیگران قرار ندهید.مسئولیت هرگونه سوء استفاده و ثبت سفارش خرید افراد دیگردر پنل کاربری شما با شخص شما می باشد.

- بدون اطلاع قبلی به حساب های بانکی و اینترنتی ما پول واریز نکنید.

 - به منظور جلوگيري از سوءاستفاده هاي احتمالي،پولشویی و دیگر انواع روش های مجرمانه به هيچ وجه مشخصات پرداختي خود را در اختيار ديگران قرار ندهيد! اولين فردي که اطلاعات صحيح پرداخت را ارسال کند، صاحب حساب شناخته مي شود.

-  از ارائه خدمات به افراد زیر 18 سال معذوریم.

-  هیرانکس حق خود مي داند که پرداختهاي ناشناس و مشکوک را تا روشن شدن هويت واقعي .فرستنده پول، به حالت تعليق درآورد.و اکانت فرد متخلف را در سایت هیرانکس مسدود نماید.

- هیرانکس هیچ مسئولیتی در قبال استفاده نادرست خریدار از پولهای الکترونیکی خریداری شده ندارد. و فقط خدمات خرید و فروش ارائه میکند.و حسابهایی که مربوط به سایتهای (قمار-شرطبندی) و خلاف قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران باشند. شارژ نخواهد شد.

- هیرانکس هیچ مسئولیتی در قبال انجام نشدن سفارشات شما در ژورنال های خارجی ندارد.هیرانکس نماینده هیچ ژورنال نیست.و پرداخت به سفارش مشتری انجام میشود.لذا بررسی معتبر بودن ژورنال یا هر سایت پذیرنده بر عهده خود مشتری است.

 

قوانین کلی برای فروشنده و مراحل فروش به ما:

 

- شما فروشنده ی گرامی میتوانید پس از هماهنگی.و تکمیل صفحه فروش به ما. واحد پول مورد فروش را به یکی از حساب های الکترونیک ما که درصفحه شماره حساب های ما درج شده واریز کرده و از طریق ایمیل ، تماس تلفنی ، پیامک .و یا یاهو آیدی با ما در تماس باشید.

- در صورتی که در طول یک ماه  گذشته کمتر از  2 میلیون تومان  خرید داشته باشید.مبلغ فروش شما 200 تومن در هر واحد کمتر از قیمت ثبت شده محاسبه خواهد شد.در صورت فروش بدون همانگی.مبلغ با کسر کارمزد 0.5% به حساب شما عودت داده میشود.

-جهت تسریع در تسویه حساب سفارشات فروش .شماره حساب و شماره شبا بانک آینده را در  پنل کاربری قسمت شماره حساب ها ثبت نمایید.و به پشتیبانی سایت اطلاع دهید.فروش به حساب های غیر از بانک آینده  به علت ثبت به صورت پایا با تاخیر 12-24 ساعته انجام میشود.

 

- با ورود به این وبسایت و یا ثبت سفارش در این وبسایت کاربر تایید می کند که تمام قوانین را مطالعه کرده و با آنها موافق است.